top of page

Specialista na trestní právo

Zapáleně, dravě, rychle, ochranářsky, spravedlivě a za přijatelné ceny, protože lidská práva nejsou obchod a musí se dodržovat. To je mé přesvědčení a poslání.. Takto budu k Vašemu případu přistupovat. Nutně potřebujete, aby za Vás někdo bojoval a pomohl Vám. Proto jsem chtěl vždy dělat obhájce. Zejména pro normální lidi, kteří se dostali do problému se zákonem. U výslechu i u soudu jsem jako ryba ve vodě.

7x proč já?

1.

Zaměřuju se na trestní řízení. Znám nástrahy, umím pracovat s důkazy. Dobré vzdělání a zaměření na trestní právo je pro mě základ výhry. 

2.

Platíte za zkušeného obhájce s desítkami výher. Nejsem nejlevnější právník v ČR, ale ceny mám vstřícné a spravedlivé. Otevřeně s Vámi hovořím o nákladech za obhajobu. Nenajímejte si právníka jen na základě ceny; nakonec můžete svého rozhodnutí litovat.

3.

Klienti mě doporučují svým přátelům.

4.

Nemaluji vzdušné zámky, ale řeknu Vám na rovinu, jakou máme šanci a jaké máme možnosti.

5.

Jsem dostupný, otevřený a poctivý. Odpovídám rychle na telefonáty, emaily, sms. Starám se o Vás.

6.

Osobně se znám s několika předními českými obhájci, policisty, státními zástupci a soudci. Konzultace se vždy hodí.

7.

Vyhrál jsem i obnovu trestního řízení, když byl klient neprávem odsouzen a měl nastoupit do vězení. To nedokázal ani Kájínek. Kdybych se případu nevěnoval s náležitou péčí, nezajistil důkazy a nekomunikoval se soudcem, tak by klient přišel o dva roky ve vězení.

Ochráním Vás před vysokými tresty.

 

Ochráním Vaši budoucnost.

Vyčerpání, a to fyzické i emocionální. Strávení noci ve vězení. Trápení se nad neznámým. Co se stane? Zavřou mě?
 
Jestli si myslíte, že Vám pomůže hodný policista nebo prokurátor, tak se mýlíte. Argumenty a podrobnosti nejsou obhajoba. Pracovat s důkazy umí hlavně obhájce. 
 
Znám systém trestního soudu. To mi umožňuje navrhnout nejlepší obranu a vyhrát.
 
Trestní obvinění, která zůstanou ve Vašich záznamech, mohou narušit váš život a schopnost udržet vaši současnou práci nebo najít novou. Mohou komplikovat vaše sociální postavení v komunitě a narušit vaši profesi. Rodina tím vždy utrpí.

bottom of page